Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з політикою конфіденційності та погоджуєтеся з використанням файлів cookie.

Прийняти X

Evident Media приєднався до складу Всеукраїнської рекламної коаліції

14.09.2021

Блог > Новини

Evident Media приєднався до членів Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК).

ВРК – це найбільше громадське об’єднання рекламної індустрії України. До складу ВРК входить понад 160 колективних членів, які працюють на рекламному ринку. Серед них найактивніші гравці рекламно-комунікаційного ринку, провідні комунікаційні, медіа, digital, маркетингові та PR агентства, медіа та дослідницькі компанії, галузеві громадські асоціації, індустріальні комітети та рекламодавці.

Всеукраїнська рекламна коаліція є організатором найпрестижнішої нагороди в галузі маркетингових комунікацій Effie Awards Ukraine, за результатами якої складаються національні рейтинги ефективності комунікаційних та медіаагентств, рекламно-комунікаційних холдингів, рекламодавців та брендів України.

Бути частиною Всеукраїнської рекламної коаліції – це можливість разом з колегами розвивати рекламний ринок України та сприяти росту бізнесу за допомогою реклами. Сподіваємось на успішне співробітництво.

X
Memory: 7.16MB | MySQL:46 | 0,070sec