Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з політикою конфіденційності та погоджуєтеся з використанням файлів cookie.

Прийняти X

Evident Media відкриває можливість розміщення ТВ-реклами у нічний час

30.09.2021

Блог > Новини

У відповідь на запити своїх клієнтів сейлз-хаус Evident Media – продавець пакету розміщення телевізійної реклами «ТвоЄ ТБ»[1] – відкриває можливість розміщення ТВ-реклами у нічний час з 1 по 31 жовтня 2021 року. Нічні години ефірного часу – це 4 години з 01:59 до 05:59.

В середньому щоночі о цій порі телевізор вмикає майже 3 млн глядачів, близько 50% з яких зупиняє свій вибір на телеканалах «ТвоЄ ТБ». Більше того, розміщуючись у нічні години, рекламодавці мають можливість отримати до 80 000 унікальних контактів щоночі: саме стільки глядачів (4+, вся Україна) дивляться телеканали «ТвоЄ ТБ» лише вночі. Ядро «нічної» аудиторії складають глядачі 18-54 років. У цей час збільшується доля молоді до 19 років та чоловіків.

У період високого попиту вийти в ефір у нічні години – вдала нагода для рекламодавців максимально реалізувати свої рекламні кампанії та досягнути планових показників. Evident Media дає таку можливість своїм клієнтам, тож варто поквапитись з рішенням.

З додатковими питаннями та запитами звертайтесь на email: Ask@TvoE-TV.com.ua.

[1] Пакет «ТвоЄ ТБ» включає розміщення ТВ-реклами на телеканалах «Україна», «НЛО TV», «Індіго TV», «Інтер», «НТН», «Мега», «К1».

X
Memory: 7.13MB | MySQL:45 | 0,068sec